6. června, 2020 v sekci Aktuality

Spolehlivé boční motory znovu v nabídce

Obnovujeme nabídku bočních motorů pro sekční vrata INDUSTRY TAURUS, kterou jsme v minulých letech otestovali, takže zase bude pěkně horko.
Všechny dodané motory skvěle fungují, nikde nevznikly žádné problémy, proto je opětovně zařazujeme do naší nabídky:

  • dílem proto, že se osvědčily a neměly žádné problémy s enkodéry či samovolným rozeštelováním koncových spínačů
  • dílem proto, že se jejich řídící jednotky velmi dobře nastavují
  • jsou prostorné – dobře se kabelují a dovnitř můžete lehce přidat externí přijímač VA024 , FENY1 nebo OX2
  • mají velmi dobrou standardní výbavu
  • motory dobře vypadají a jsou velmi kompaktní

Nový boční motor na 230V

Nově přichází INTAR také ve verzi pro 230V s oddělenou řídící jednotkou s frekvenčním měničem a pozvolnými dojezdy/rozjezdy v koncových polohách. Motor je vybaven elektronickými koncovými spínači, pořádným řetězem pro nouzové otevření vrat a montážní konzolou. Tato verze INTAR060E.230 vystačí na vrata do  25m2. Myslíme si, že má mnoho předpokladů proto, abyste si ji oblíbili.

Verze INTAR100 na 400V má mechanické nastavování koncových spínačů, které netrpí žádným mechanickým neduhem. Verze INTAR100E s elektronickými koncovými spínači drží nastavení. Obě provedení pak slouží až do plochy 50m2 vrat.

 

Vylepšená řídící jednotka

Všechny INTARY mají oddělenou řídící jednotku, aby u motoru s elektronikou nedocházelo zbytečně k předávání tepla, na ní pořádná tlačítka nahoru/stop/dolů a velký přehledný LED displej s ovládacími tlačítky. Motory mají nouzové řetězové ovládání. Jak jsem již uvedl v úvodu, jejich spolehlivost je mimořádná, jak jsme ostatně u řady TAURUS zvyklí.

 

Lze do nich zapojit optolištu pro bezpečný provoz

Nově lze do jednotek TAREL zapojit optosenzor do spodní gumové lišty. Mějte na paměti, že optolištu není možné zapojit v případě, že jsou ve vratech vestavěné dveře s nízkým prahem, protože v takovém případě se do  profilu pod dveře nevejde standardní koncový gumový profil.

Boční motory INTAR jsou itegrovány do nabídkového softwaru na motorius.cz včetně doplňků.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek