Naše Mise

Z domu Domov

Budujeme pohodlný svět, pomáháme lidem komfortně a bezpečně bydlet.

Naše společnost již několik desetiletí pomáhá lidem si zajistit maximální pohodlí a bezpečí domova. Dodali jsme systémy pro tisíce vjezdových bran a garážových vrat a namontovali stovky předokenních rolet či automatických závor.

Naše Historie

Společnost Technopark byla založena v roce 1993 a po celou dobu své existence se zabývá vratovou technikou a pohony pro brány a vrata. Za tuto dobu bylo dodáno nebo namontováno tisíce zařízení. Tyto nabyté praktické zkušenosti jasně deklarují vysokou technickou úroveň a velké znalosti v oboru. Od prvních zaměstnanců se ve firmě vytvořily výrobní a distribuční oddělení s celkovým počtem až 40 lidí.  Obrat firmy plynule rostl a v současnosti dosahuje cca 100 mil. korun ročně.

Jsme největší dodavatel automatizační techniky ve střední Evropě.

Naše výhody

Naše skladové zásoby pokrývají okamžitou potřebu našich zákazníků z České a Slovenské republiky, Rakouska a Německa. Naši technici denně opraví desítky výrobků, naše technická podpora On-line denně zodpoví na desítky dotazů klientů.
Než Vám nabídneme výrobky k prodeji, naši specialisté je dlouho testují, podrobují pevnostním a zátěžovým zkouškám.
Jsme jednička ve svém oboru a proto se Vám vyplatí být naším klientem.

Servisní centrum firmy dokáže opravit nebo posoudit stav každého produktu z naší nabídky.
Naše tradice je Vaší garancí, že zakoupený výrobek budete mít i za pět let kde opravit. Náhradní díly na naše výrobky vedeme na skladě, což sami uvidíte na rychlosti případné opravy.

Každý zákazník, který u nás udělá poptávku je kontaktován naším obchodním oddělením a je mu zaslána písemná položková nabídka, ve které se srozumitelně zorientuje a najde cenu na každý díl, který si u nás objedná.

Z Internetu přímo do skladu na eshop.technopark.cz
Technopark je vybaven značnými skladovými zásobami a dodává všechno zboží i náhradní díly prakticky obratem. Skladový systém firmy disponuje automatizovanými systémy kontroly dat, díky kterému dostanete právě to, co jste si objednali. Firma dosahuje stabilně obratu kolem 100 mil. korun ročně. Díky rozhraní E-shop B2B – můžete pracovat přímo s našimi sklady, kde vidíte zda-li je zboží na skladě. Pro partnery je pak po uzavření smlouvy přístupná i obchodní část e-shopu se všemi manuály a technickými výkresy.

Objednané zboží Vám doručíme až domů dopravní službou nebo balíkem České pošty. Při objednání garážových nebo roletových vrat účtujeme za dopravu do všech koutů České republiky jen 350 Kč + PDH. Při objednání položkového zboží nad 11.000 Kč bez DPH je doprava zdarma.

Nabídkový a kalkulační program zdarma.
Pro zájemce nabízíme volně kalkulační program Motorius pro nacenění našich produktů, ve kterém můžete automaticky generovat i objednávky. http://www.motorius.cz.

Bez nutnosti vlastní investice do zboží!
Pro rychlé a plynulé zásobování zřizujeme u svých partnerů konsignační sklady, díky kterým jsou schopni okamžitě dodávat a montovat požadované výrobky přímo ve vašem regionu.

Pro snadný přístup k našemu servisnímu oddělení obchodní partneři mohou využívat servisní podporu. (Neslouží jako náhrada montážního manuálu) viz  kontakty Servis.

Patří k evropské a světové špičce.

 • Společnost NICE
  Je světovým leaderem ve výrobě a vývoji automatizační techniky pro brány a vrata i parkovacích systémů.
  www.niceforyou.com)
 • Meccanica FADINI
  Společnost je jednou z nejstarších italských firem ve výrobě a vývoji automatizační techniky. V naší firmě platí, „že co vyrobil
  Fadini, přežije všude“.
  www.fadini.net
 • Společnost V2
  Je mladou dynamickou firmou s vyrábějící automatizační techniku do celého světa.
  www.v2home.com
 •  Společnost TOPP
  Je inovativní mladou firmou vyrábějící okenní pohony.
  www.topp.it
 • Společnost ALUTECH
  Je dynamický koncern, který ročně zpracuje 30 000 tun hliníku a vyrobí přes 150 000 garážových vrat.
  www.alutech.by/en
V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je
Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát – oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2
Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz