4. září, 2019 v sekci Aktuality

Nice přichází s další, a to velice revoluční, vychytávkou, která Vám umožní ovládat automatizační zařízení z Vašeho chytrého telefonu. Brána Core nemusí ovládat jedno zařízení, ale rovnou celou domácnost. Core je univerzální dálkový ovladač programovatelný a ovladatelný z aplikace chytrého telefonu přes wi-fi. Můžete tak ovládat všechna automatizační zařízení najednou – vrata, brány, rolety, žaluzie, markýzy, světla, zavlažování, …. velmi snadno a rychle můžete dosáhnout praktického efektu chytrého domu, aniž byste museli předělávat elektrické rozvody v domě.

Vůči zařízením doma se tak chová jako klasické dálkové rádiové ovládání, ale uživatel ho ovládá pomocí aplikace v telefonu či tabletu. Odkudkoli samozřejmě, kde jsou data. Zařízení je vyrobeno s důrazem na cenovou dostupnost.

Core je vydatnou součástí koncepce Yubii, rychle cenově dostupného a technicky realizovatelného chytrého domu. Můžete si vyrobit chytrý domov doslova raz dva.

A nemusíte za to utrácet těžké peníze !

Stačí mít doma automatizační techniku Nice anebo mít na stávající technice dákové ovládání Nice. I pokud nemáte poslední zmíněné, je to pořád snadno  a velmi rychle dosažitelné. Užívejte si výdobytků moderní techniky hned, neodkládejte dobré věci na zítra.

Více se o koncepci Yubii v angličtině můžete dovědět na interaktivních stránkách  zde anebo ve statickém textu česky  zde.

Originální videotutorial nastavení je zde . Podívejte se, jak snadno lze všechno nastavit.
Výrobek bude dosažitelný na eshopu v řádu dnů.

 

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek