29. července, 2019 v sekci Aktuality

Zavádíme do sortimentu vyrovnávací můstky, pracovní plošiny s předsazenými komorami a těsnící límce.

Vyrovnávací můstek Logis SL se sklopným čelem Vyrovnávací můstek Logis TL s teleskopickým čelem
   

Vskutku nejrozšířenější model nakládací techniky s dynamickým zatížením 6 tun, který lze s úspěchem použít ve většině objektů. Platformu uvádí do pohybu hydraulický systém pomocí 2 pístů, který garantuje stabilitu můstku s nakladačem i v případě nenadálého odjezdu kamionu. Obsluha kontroluje provoz můstku pomocí řídící jednotky.

Nejčastější použití můstku je uvnitř budovy – obrázek můstku v samostatné betonové rampě je vybrán pro lepší názornost.

Regulací délky výsuvu čela je možné optimalizovat délku zanoření čela dovnitř nákladního vozu a tím umožnit maximální naložení zboží bez nutnosti popojíždění kamionu. Prodloužené čelo 1000 mm umožňuje:
– osadit můstek dovnitř budovy až za vrata a zamezit tak úniku tepla
– nakládku železničních vagonů a nákladních vozidel z boční strany.

Platformu uvádí do pohybu hydraulický systém pomocí 2 pístů. Obsluha kontroluje provoz můstku pomocí řídící jednotky. Nejčastější použití můstku je uvnitř budovy – obrázek můstku v samostatné betonové rampě je vybrán pro lepší názornost.

Pokud již Vaše budova stojí a chcete ji osadit překládací technikou, lze použít předsunuté samonosné pracovní plošiny, které, pokud nemáte dostatek prostoru pro manévrování nákladních vozidel, lze k budově posatvit pod úhlem. Do plošiny se zabuduje vybraný typ můstku a dále máte možnost plošinu zastřešit a vybavit těsnícím límcem.

Předsazená komora může být dodána s rámem klece pro opláštění anebo již s hotovým opláštěním trapézovým plechem či polyuretanovou pěnou zateplenými panely. Komora slouží k perfektnímu krytí pracovní plošiny s vyrovnávacím můstkem před nepřízní počasí. I když je venku pěkná slota, mohou skladníci v suchu a s neztečenou pílí obsloužit každý přijevší vůz se zbožím či pro zboží.

 

Těsnící límec, jak už plyne z názvu, slouží k rychlému vytvoření chráněné překladové cesty, která se vytváří najetím vozu k rampě, srovnáním výšek podlah sklad-vozidlo a otevřením dveří vozu, před nepřízní počasí, panuje-li takové vůkol.

Těsnící límec Logis DSF působí velmi jednoduše, ale nenechte se zmást, vše je dotažené do neskutečného detailu.

Kompletní nabídka je zpracována a zpřístupněna na portále motorius , kde je k dispozici všem našim partnerům. Jako koncový zákazník se můžete na průvodce a v něm nabízené opce podívat zde. Využijte zaváděcí ceny.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek