1. února, 2022 v sekci Aktuality

Skvělá cenová akce na závory NICE v únoru a březnu 2022

TECHNOPARK přináší díky společnosti NICE na únor a březen skvělou cenovou akci na automatické závory WIDE a BAR. Pokud plánujete montovat závoru anebo víte, že ve Vašem okolí se letos nějaké závory mají instalovat anebo měnit staré, využijte tuto nabídku a ušetřete peníze. Řada WIDE navazuje na veleúspěšnou sérii WIL. Řada závor BAR je velmi reprezentativní a je vhodná k osazení hlavních vjezdů do podniků. Navíc od 1.4.2022 Nice celosvětově zvýší ceny všech svých produktů a náhradních dílů o 5%. Takže kdy jindy využít akci k výměnám a novým instalacím, když ne teď?

Reprezentativní závora BAR

Modely v akci

Model Doporučená max délka ramene Počet možných cyklů za hodinu
WIDE-S 4 m 100
WIDE-M 4 m (5 m  s ramenem WA35) 300
WIDE-L 6 m 200
M5BAR 5 m 450
M7BAR 7 m 200

Proč závory NICE ?

Jde o nejprodávěnější modely v České republice. Na trhu jsme bezmála 30 let a víme co je důležité. K závorám dodáváme podrobné tištěné manuály, samozřejmě české. Máme trvale dostupné náhradní díly i na starší modely, a to i mnoho let poté, co byla jejich výroba ukončena. Nemá smysl kupovat závory od one-man-show dovozců, kteří dovezou několik palet závor, pak zjistí, že je to práce jako každá jiná a tak se snaží rozprodat, to co dovezli, za jakoukoli cenu, jen aby vrátili investici. Bez kvalitního skladového zázemí s náhradními díly není možné závory servisovat. Navíc se závory často bourají a díly jsou skutečně často potřebné.

Vím co tady píšu,  slyšíme to prakticky pořád:
nemáte náhradní rameno na tuhletu závoru?
nemáte náhradní držák pružiny na takovoudle závoru?
nemáte náhradní pružinu na takový typ závory?
Tohle všechno máme, ale bohužel jen na závory, které distribuujeme.  A ne, nejsou kompatibilní, litujeme.

Navíc, a to je další věc, která mluví ve prospěch NICE, máme skladem obrovské množství nejrůznějších doplňků. Gumové nárazové lišty, záclonky, osvětlení ramen, podpěry, blikátka, vylamovací úchyty, zalamovací klouby, semafory, indukční detektory, bezpečnostní fotočlánky, počitadla, návěstidla, vestavěné rádiové ovládání, dalekodosahové rádiové ovládání, apod.  Nemusíte to všechno pořizovat hned, můžete je časem doplňovat podle toho, jak vznikají potřeby, jak rostou nároky na řešení vjezdu/výjezdu. Není divu, že jsou naše závory nejprodávanější.

Závora WIDE se zalamovacím kloubem

 

K 1.2.2022 je upgradován eshop i nabídkový portál motorius.

 

Stanislav Ryšánek