10. listopadu, 2018 v sekci Aktuality

Společnost Nice letos inovuje kompletně všechny řídící jednotky.

Právě byla spuštěna 2.vlna, kdy bude docházet k dalším změnám, které vedou k unifikaci nastavování všech řídících jednotek. Těžit z toho budete vy všichni, kteří používáte programátor Oview, protože jeho možnosti použití rostou, aby nakonec obsáhly všechny řídící jednotky, které opouštějí obrovské sklady Nice.

Možná by Vás mohlo zajímat, že češtinu, kterou v Oview používáte, lokalizoval do mateřštiny právě Technopark. Takže pokud k menu Oview máte nějaké zásadní připomínky, jsme to my, u koho je můžete uplatnit. Při každém použití programátoru, pokud jste ho nepořídili u nás, pošlete tichou motlitbu naším směrem, aby nás to ještě dlouho bavilo dělat.

Ve druhé vlně budou, kromě ostatního, řídící jednotky A6 – A6F – A700 nahrazeny novou řídící jednotkou MC800. Objednávky, které budou na staré jednotky činěny, budou vykrývány ze zásob a skončí tak společně se zásobami. Máte-li potřebu některé z výše uvedených jednotek objednat, učiňte tak do 14-11-2018.

box řady Mindy

Pokud jste tedy stará škola a nemusíte ta nová udělátka – bluetooth, opera, wifi, apod., zhluboka se nadechněte … a objednejte si zásobu … protože MC800 už pluje ve vodách BlueBus a Opera.

Holt analogové staré časy cupují neúprosní digitálové na jedničky a nuly.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek