21. června, 2020 v sekci Aktuality

Je o ně zájem i bez reklamy

Některé výrobky, jako klíčový spínač SAPF, nejsou vůbec v popředí zájmu. Nejsou nijak podporovány, nemají reklamu,  jen si tak existují. Nemají atraktivní design, nejsou ani drahé, ani levné. Nejsou vandalovzdorné, ale nejdou jen tak lehce zničit. Prostě kolem nich projdete, aniž si jich všimnete. Poprvé stejně jako podvacáté. Ale jen do toho okamžiku, než ho jednou jedinkrát použijete. Pak ho stabilně chcete mít na skladě. Jak je to možné?

SAPF je univerzální

mechanismus uvnitř je přestavitelný a můžete jej nastavit jako spínač anebo tlačítko. U tlačítka musíte klíč po otočení držet, jinak se vrátí do původní pozice, tedy ideální řešení pro zapojení ovládání zařízení na „mrtvého muže“. Spínat může zařízení do 230V (maximální proudové zatížení 10A), takže jej můžete používat přímo k řízení motoru při otevírání rolovacích vrat, mříží, bran, apod. V balení jsou 3 klíče.

SAPF je zkonstruovaný velmi prakticky

vlastní tělo zámku je z tlakově litého hliníku s bílošedým lakováním. Barva nepoutá pozornost, ale ani neodpuzuje. Když už ho chcete poškodit, musíte vyvinout odpovídající úsilí, ale není to plastová skořápka, která praskne po prvním zatlačení. Čelní strana drží na 2 šroubcích, které jsou přiznané a může je kdekdo odšroubovat. Jenže odejmout čelo bez klíče není možné. Uvnitř spínače je spousta místa pro kabel a pohodlnou montáž.  Krytí IP 54 možná nenadchne, ale nezarmoutí.

Mít sebou náhradní klíčový spínač SAPF v krabici na servis znamená, že vyřešíte problém s libovolným klíčovým spínačem. A nutno podotknout, že za velmi dobré peníze.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek