4. listopadu, 2018 v sekci Aktuality

Silná listopadová pětka

Venku se nám krásně zabarvuje listí a my Vám přinášíme ke konci roku výjímečnou nabídku na sady motorů NICE. Tím nemyslíme jenom vysílačku navíc FLO2RE, kterou od konce října vkládáme jako poděkování výrobce k sadám Nice s dálkovým ovládáním, takže např. sady ROBUS400KCE a ROBUS600KCE pořídíte aktuálně se 3 kusy ovladačů v ceně, ale speciální akcičku na 5 výrobků: křídlovku TOO3000KLT, komplety SADA S5 a SADA M6 pro samonosné brány, nadupanou posuvku RB600KCE s hřebeny a neuvěřitelně tichý stropní SPY.

Čím víc sad zakoupíte, tím lepší cenu získáte, to je obligátní věta obchodnické mantry a v tomto případě sedí jako vyšitá. Nutně musíme podotknout, že už startovací cena za každý jeden kit je skutečně velmi, velmi dobrá. Ale pokud dokážete spojit síly se svými kamarády či svými zákazníky a získat doplňkové slevy, dosáhnete na výjimečnou cenu. Kontaktujte naše obchodníky nebo nám prostě napište na chat nebo na info@technopark.cz a my se s Vámi podělíme o tuto podzimní radost (tato akce neprobíhá na eshopu !).

Nejtišší motor, jaký jsme kdy měli

 

Připomeňme si, že kromě toho, že Vám TECHNOPARK přináší skutečně superakční ceny, Nice vám ke každé své sadě obsahující rádiový ovladač přidá vysílačku FLO2RE. Udělejte si chvilku času a nenechte si utéct tuhle příležitost.

za TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek