5. ledna, 2020 v sekci Aktuality

Přiznáváme, že nás obrovské množství žádostí o technickou radu neustále překvapuje. Několik našich zaměstnanců každý den řeší žádosti lidí o pomoc se zapojením či nastavením zařízení, které začasté ani nebyly zakoupeny u nás, mnohdy volající nemá ani základní elektrikářské znalosti anebo u sebe prostě nemá odpovídající instalační mnauál. Copak o to, rádi poradíme, jenže když je něčeho příliš, je toho prostě moc. Poslední kapkou jsou praktiky e-shopů, které své bezradné zákazníky posílají s radou do Technoparku.

Je těžké zůstat nad věcí a radit technikovi na montáži, který si zapomněl návod a potřebuje si jen osvěžit nahrávání dálkového ovládání způsobem II., když je tento den již čtvrtý s identickým problémem a bez návodu. O klemování, resetu paměti, kombinování nezkombinovatelného ani nemá smysl psát. Byla by to docela legrace, kdyby toho nebylo tolik.
Přitom stačí ctít 2 základní pravidla:
a) mám sebou instalační manuál
b) přečetl jsem si ho, i když si myslím, že manuály jsou jen pro zbabělce

Po těch drahných letech jsme dospěli k poznání, že starého psa novým kouskům nenaučíme.  Chceme Vám dál pomáhat, ale přitom cítíme potřebu vyřešit telefonáty notorických zapomínačů manuálů, absolutně  rozběsněných techniků, kterým prý prostě MUSÍME poradit, protože jsme zastoupení značky Nice a je zcela jedno, kde výrobek zakoupili, apod.

Spouštíme novou službu placeného poradenství po telefonu.

Proto již po Vás nadále nebudeme chtít čísla plomb, kterými svá zařízení značíme, ani čísla dokladů. Nebudeme se vyptávat, proč jste si zapomněli manuál. Radit budeme všem. Na placené telefonní lince 900 300 777 v určené pracovní dny od 7:30 do 15:30. Poplatek činí 30Kč za  minutu včetně DPH. Maximální délka spojení je 40 minut. Rady k zapojení poskytujeme pouze k zařízením, která jsme na trh uvedli do prodeje. Na lince nebude poskytováno poradenství týkající se IT problematiky přístupových systémů Keeper pro jednotky JEDAC a kamerové systémy.

Kdy přesně je poradenství dostupné, se můžete dovědět zde. Termíny se mohou měnit, proto si vždy zkontrolujte dostupnost služby. Staré číslo hotline bude zrušeno, proto si ho prosím smažte z kontaktů.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek