4. května, 2022 v sekci Aktuality

Máme pro Vás jednu skvělou zprávu:

Skvělá cena naší vlajkové lodi ROBUS pro 1000 kg v sadě se dvěma dálkovými rádiovými ovladači na frekvenci 433,92 Mhz.

 

Motor je dodávaný s kotevní deskou do betonu a uzamykatelným nouzovým odblokováním pro případ výpadku elektrického proudu.

Sada motorů Robus je vybavena pokročilou technologií.

  • RB1000 je vybavený teplotním čidlem, které předává data elektronice. Ta automaticky přizpůsobuje sílu motoru okolním klimatickým podmínkám. Elektroniku je možné nastavit do módu master/slave, kdy se automaticky synchronizuje provoz dvou motorů navzájem protiběžných posuvných bran.
  • Díky systému detekce mechanických překážek (dření konstrukce) elektronika přizpůsobuje sílu motoru a upravuje délku pracovního cyklu. Můžete využít možnost nastavení autodiagnostiky signalizované blikáním výstražné lampy. Systém disponuje 8 nastavitelnými úrovněmi.
  • Motor má nastavitelné zrychlení posunu brány na začátku a zpomalení na konci každého pracovního cyklu.
  • Systém napájení a přenášení dat se děje pomocí unikátního systému společnosti Nice BlueBUS. Ten umožňuje k vestavěné řídící jednotce připojit až 7 bezpečnostních, ovládacích a signalizačních zařízení jen pomocí dvoužilových kabelů. Vlastní elektronika je v plastovém pouzdru se zásuvnou svorkovnicí. Celá elektronika je snadno vyjmutelná a vyměnitelná.

Motor je možné dovybavit praktickým záložním zdrojem. Baterie PS124 (samostatně k objednání) je dodávána s kabelem a konektorem k prostému zasunutí do patřičné zdířky elektroniky. Elektronika i baterie jsou umístěny pod krytem motoru.

Tak jak si to nese ve svém názvu ROBUS je motor poměrně robustní. Celá základna a odblokování motoru jsou z tlakově litého hliníku. Pořádné kovové uzamykatelné odblokování je základní předpoklad pro fungování v zimním období. Přestože je motor skutečně veliký, je velmi tichý, celá převodovka motoru je totiž uložena na ložiscích.

Není na co čekat, takového pomocníka určitě potřebujete.

 

Ať se daří

Stanislav Ryšánek