28. května, 2021 v sekci Aktuality

Tiché motory SPY

Garážové motory SPY mají velice originální koncepci, na jejímž konci je neuvěřitelně tichý provoz sekčních garážových vrat. Celý motor jezdí v dráze s vraty jako remorkér na řece, elektronika s praktickým ovládáním tlačítky a osvětením je na zdi. Ostatně podívejte se na tohle video. Pokud si k tichému motoru řady SPY navolíte vrata GV45 s dvojitými kolečkovými konzolami, které činí pohyb sekcí vrat velmi plavným, dosáhnete mimořádného výsledku.

Motor je dodáván samozřejmě s dálkovými rádiovými ovladači.

Ovládání wifi

IT4WIFI je rozhraní wifi pro připojení elektroniky motoru k pásmu 2,4 GHz. Umožňuje ovládat motor pomocí chytrých zařízení v systému Apple IOS a Android, max. délka propojovacího kabelu 100 m. Pokud budete mít signál na kánoi v Amazonce, můžete vrata pomocí pokynu v aplikaci na chytrém telefonu otevřít … a pak zase zavřít. Pokud budete chtít.

Podstatný rozdíl v komunikaci se zařízeními je ten, že elektroniky Nice Vám předávají informaci o skutečnému stavu zařízení. Nejde tedy o předávání domnělého stavu, kdy se očekává, že po vydání povelu otevřít se vrata otevřou. Zde se jedná o potvrzenou informaci vlastním zařízením Nice. Pokud zařízení potvrdí, že jsou vrata zavřená, pak jsou zavřená.

Podrobnější seznámení s produktem najdete zde:

https://www.niceforyou.com/cz/mynicewelcome-it4wifi

 

Podpora prodeje motorů SPY

Ke každému motoru SPY se sekčními gražovými vraty dostanete nyní zdarma jako dárek IT4WIFI.
Rozdávaných zařízení je omezený počet.

Portál motorius Vám od dnešního dne bude přednostně nabízet pohony SPY a dárkem zdarma.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek