18. února, 2019 v sekci Aktuality

Copak přinese … ?

A je to tady! Je tady start Nice clubu, který mění vše, co jste doposud s Nice dělali. Nice club změní obchodování, změní reklamační řízení, změní školení, přinese fantastickou motivaci, přinese Vám příležitost dosáhnout na spoustu výrobků, které Nice vyrábí, ale nikdy nebyly v České republice v nabídce.

Všechny změny není možné udělat najednou, ale budeme je postupně přinášet tak, abyste je dokázali všechny smysluplně vstřebat, sžít se s nimi a těžit z nich maximum pro sebe a své podnikání. Ty nejzajímavější, týkající se obchodních praktik, jako první a pak ty další.

Nejdůležitější v životě je mít motivaci k tomu, co děláte. Nice club je opravdová motivace pro každého, kdo má rád design výrobků Nice, komu se líbí přátelský systém programování a kdo  si vyzkoušel jejich spolehlivost. Nice club je to, co tady všem dlouho chybělo.

Pokud právě teď potřebujete něco zakoupit z portfolia Nice, ať už je to pohon, fotočlánek anebo jen vysílačka, kontaktujte naše obchodníky a proberte to s nimi v rámci nové koncepce Nice club. Anebo se přihlaste do našeho e-shopu a pokud s námi máte podepsaný elektronický kontrakt, můžete do Nice clubu vstoupit ihned a seznámit se s novými pravidly obchodu.

 

 

Pravidla Nice clubu jsou na Vaše účty umísťována k odsouhlasení postupně od 15 února 2019. Proto, pokud budete chtít nakoupit, ujistěte se, že po přihlášení již pravidla máte dostupná. Pokud ještě nebudou dostupná, kontaktujte nás, a my Vám je k účtu přednostně přiřadíme, abyste nemuseli čekat. Další informace k Vám dospějí Hlasatelem vprůběhu těchto dnů.

Čím dřív se do Nice clubu zapojíte, tím dřív začnete čerpat jeho výhody.

Nice club je určen pro naše obchodní partnery, nikoliv pro koncové zákazníky.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek