22. září, 2017 v sekci Aktuality

 

Nice wifi

NICE WIFI

Všichni jsme čekali, kdy Nice přijde s ovládáním motorů přes chytré telefony.

Moment, kdy budou moct naši zákazníci odložit spolehlivé vysílačky s čudlíky, které neumí nic jiného, než otevřít nebo zavřít, a začít používat své technologické miláčky, které mohou otevírat kódy, otisky, snímáním duhovky a obličeje, pak listovat mezi stovkami důležitých aplikací, aby našli tu k vratům, spustili ji a našli tlačítko otevřít, je zde.

 

Můžeme se smát a dělat si z toho legraci, ale poptávka zákazníků neúprosně formuje trh tímto směrem. Takže se můžete těšit na školení v únoru, kde Vám ukážeme, jak moc otevřené aplikace nám Nice předkládá s tímto miniaturním zařízením a jak mnoho možností se Vám otevírá. Ukážeme Vám, jak se vytvářejí tlačítka na plochu telefonu a jak se taková tlačítka programují. Ukážeme Vám napojení na kalendář, hodiny, GPS a další možnosti, kterýmižto funkcemi a svým servisem můžete zákazníky doslova zahrnout.

Modul se připojuje do slotu pro Oview, takže všechno, co má tento konektor, může být ovládáno přes wifi. Max délka připojovacího kabelu je 100 m. Je skladem a cenově velmi dostupný.