15. října, 2020 v sekci Aktuality

Co je to NICE T-CLUB?

NICE T-CLUB je vylepšený motivační program pro naše partnery, který, pokud se motorizací bran a vratovou technikou zabýváte na plný úvazek, Vám přinese mnoho dobra. A to doslova. Analyzovali jsme jeho používání a přitlačili jsme v těch místech, kde se Vám to bude nejvíce líbit.

Díky motivačnímu programu NICE T-CLUB můžete dosáhnout na výrazně lepší ceny, které Vám pomohou ve vysoce konkurečním prostředí získat rozhodující výhodu.

Proč je zajímavější ve srovnání s původním Nice Clubem?

Původní Nice Club nebyl vůbec špatný a řadě našich partnerů přinesl úsměv na tvář a stále nosí. Ale jak se mění doba, přibývá elektronických obchodů, jejichž přidaná hodnota je pouze cena a mění se i zvyky nakupujících. Nakupuje se prakticky jen to, co je potřebné na již uzavřené zakázky. Je těžké si pak spočítat, že mně motivační program nakonec dá lepší cenu než jinde.

Nechali jsme ve starém původním klubu stejné limity a přidali do něj sekční garážová vrata s motory. Nemusíte být žádní Einsteinové, abyste si teď dokázali představit, co všechno se Vám vrátí nyní v novém klubu zpět.

Co se mně v NICE T-CLUBU vrátí zpět?

Především si je třeba říct, že technoparkovský motivační program běží v měsíčních cyklech. Limity jsou nastaveny velice rozumně, takže na ně dosáhne, díky rozšířenému klubovému sortimentu, každý, kdo se automatizační technikou zabývá profesně. Za obrat až 3% zpět. A pokud dosáhnete na minimální obratový bonus 3 měsíce po sobě, startuje Vám věrnostní bonus. Za věrnost také až 3% zpět. A pokud jste šikovní a platíte hned, vrátíme Vám za rychlou platbu 1% za klubový sortiment.

Můžete tak nakonec dosáhnout cash backu z klubového sortimentu 3% za obrat, 3% za věrnost, 1% za rychlou platbu. A v klubovém sortimentu můžete mít sekční vrata s motory. To má tah na branku, ne?

Jak se mohu do NICE T-CLUBU dostat?

Většina našich partnerů je ve starém Nice Clubu. Ale pro podmínky NICE T-CLUBU je třeba mít uzavřenou novou smlouvu. V těchto dnech se Vám při přihlášení do našeho e-shopu již může zobrazit smlouva nová. Jejím odsouhlasením máte možnost si aktivovat další sortiment (k tomu je třeba se spojit s námi anebo vyčkat našeho telefonátu).

Pokud chcete ze svých nákupů profitovat již nyní, je třeba se s námi spojit a dohodnout si zařazení dalšího sortimentu do NICE T-CLUBU hned. Volat můžete https://technopark.cz/kontakty/ pana Hellingera, Mlenka nebo Ryšánka. Jsme Vám k dispozici.

Přejeme Vám pěknou sezonu.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek