26. listopadu, 2019 v sekci Aktuality

Otevíráme nového elitního  průvodce pro motorizaci bran s motory Nice a kompletní nabídkou kování.

Jako generální importér Nice do ČR nabízíme originální sady Nice anebo poskládání libovolné sady z jednotlivých výrobků, kdy si do sady vložíte jen to, co skutečně potřebujete. Průvodce dohlédne na to, aby byly výrobky navzájem kompatibilní (ano, Nice je globální výrobce a nabídka je tak obrovská, že je třeba mít velké znalosti, abyste věděli, co se k čemu hodí).

Dále jsme do průvodce začlenili kování, protože zpravidla, když potřebujete motor, potřebujete i vyrobit bránu.  Můžete si vybrat, co se Vám hodí a v jakém přesně množství.

K posuvným motorům kování pro samonosné brány
– nosné C profily
– vozíky
– dojezdové kolečka a kapsy
– vodící válečky
– horní průběžné vedení
– horní dojezdy

K posuvným motorům kování pro kolejnicové brány
– pojezdové profily
– kolečka
– vodící válečky
– horní průběžné vedení
– horní dojezdy
– dorazy křídel

Ke křídlovým motorům kování pro křídla bran
– panty do železa, zdiva či dřeva – osové, mimoosové
– středové želvy
– dorazy křídel

Abychom to celé udělali zajímavějším pro Vás, v navolených sestavách pro posuvnou bránu s motorem zvýhodníme cenu nosných C profilů. Poskládejte si sadu, jak je Vám libo. Použijte to, co zákazník skutečně požaduje. Každá Vaše sada posuvné brány s motorem bude zvýhodněna a bude výjimečná právě pro tu Vaši sadu, kterou si sami vymyslíte a seskládáte. Aby se Vám sleva projevila, je třeba projít průvodce Motorizace Nice a týká se profilů S/Extra S/M/L.

Navíc, pokud jste zaregistrovaní v Nice Clubu (program pro zaregistrované partnery), jdou Vám každý měsíc zpětně Cash Backy za nákupy zařízení Nice. Čím víc nakupujete, tím víc dostáváte zpět. Z každé sady, z každého fotočlánku či vysílačky. A pokud nakupujete pořád, spouští se Vám po třech měsících druhý věrnostní Cash Back. V takovém případě už běží dva Cash Backy, a to jsou pak skutečné nákupní ceny někde jinde.

Jste už v Nice Clubu?

Víte co řekli někteří naši partneři o Nice Clubu?
„Konečně něco pořádného!“
„Tohle už mělo přijít dávno!“

 

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek