15. března, 2018 v sekci Aktuality

Máme v nabídce bluetoothový modul FOX BT01, pomocí kterého můžete z chytrých telefonů a tabletů se systémem Android anebo  Apple IOS perfektně nastavovat řídící jednotky V2.

Digitální jednotky FOX jsou takto snadno programovatelné. Celá nabídka nastavení každé řídící jednotky FOX je na jedné rolovací obrazovce telefonu anebo tabletu a vy si vybíráte prstem ty parametry, které chcete nastavit. Tak jednoduché to ještě nikdy nebylo.

Programování řídících jednotek telefonem

Každé nastavení si můžete samozřejmě uložit samostatně v paměti telefonu a kdykoli ho přehrát do jiného zařízení anebo obnovit nastavení, které rozladil někdo „zvědavý“. Tyto parametrické soubory si můžete sdílet s kolegy, archivovat, apod. stejně jako libovolné jiné soubory. Tak efektivní nástroj tu ještě nebyl.

Naprogramované zařízení můžete pustit v testovacím režimu a sledovat dopad svých nastavení na jeho provoz. Může pršet, sněžit nebo foukat, můžete sedět v teple svého auta a pilovat vše do nejmenšího detailu.

Máme jednotky pro křídlové brány, sekční vrata, posuvné brány a závory. Všechny mají vestavěné počitadla cyklů a vstup na další speciální moduly. Jsou udělané tak, že maximálně zjednodušují práci techniků.

Zavolejte našim obchodníkům a chtějte vědět víc.

Vyzkoušejte si je.