8. listopadu, 2018 v sekci Aktuality

Máte obchodního ducha? Provozujete e-shop?

Naše společnost přichází s novou koncepcí pro Vás.

Abyste dnes dokázali prorazit na trhu, musíte mít skvělý nápad, neřkuli vynález a peníze, jak ten nápad realizovat. Většina z nás nemá doktorát z chemie či fyziky a je tak odkázána sama na sebe. A být úspěšný znamená až na výjimky, zapojit se do činnosti silné skupiny, protože ta dokáže generovat zajímavý byznys. Všichni ale nemůžeme být v obchodní a servisní síti Apple nebo IBM, už z toho prostého důvodu, že jsme se učili něčemu jinému. Je proto nasnadě, že je dobré najít silného dodavatele ve svém oboru.

Italská společnost V2 se stala součástí holdingové skupiny firem Nice. Proč Nice koupil V2? Posledních několik let se mluví stále častěji o chytrých domech a do zpráv pronikají názvy firem, které se tímto fenoménem zabývají. Vzniklo několik systémů, které na trhu posilují. A právě V2 upravilo všechny řídící jednotky pro takový systém – konkrétně pro otevřený KNX, který podporují velké německé průmyslové společnosti (např. ABB, Bosch, Franke, Geze, Siemes, Vaillant, Wago, apod). KNX se podařilo, masovým nasazením a silnou podporou velkých hráčů, na sebe strhnout dostatek pozornosti, aby ho do výroby začlenilo více firem. Více firem znamená více konkurence a pád cen. Pád cen znamená klasický model – t.j. rozšíření systému z komerčního průmyslu do privátní sféry. V tomto okamžiku je společnost V2 jedinou firmou na tuzemském trhu, která nabízí komplexně KNX v řídících jednotkách svých motorů.

Výrobky V2 jsou silně orientované na maximální pohodlí techniků při instalaci i následném servisu, což jednoznačně potvrzují naši podnikoví elektrikáři ze zkušeností z montáží.
– digitální řídící jednotky komunikují bezdrátově přes Bluetooth s chytrými telefony a tablety v aplikaci s češtinou
– je podporován jak Android, tak Apple IOS
– nastavení motoru můžete poslat technikovi dokonce v souboru mailem
– jednotky mají vestavěná nevymazatelná počitadla cyklů
– podporují komunikaci s KNX

Kromě toho, že jsou elektroniky skvěle přístupné, je možné každou nastavit pomocí vestavěného LCD displeje (v případě, že nechcete používat pohodlný Bluetooth). Algoritmus nastavení je jednotný pro všechna provedení. To, že nechcete používat telefon pro nastavení, vás nijak neomezuje. Na LCD displeji jednotky je možné provést bez omezení všechna nastavení, která jsou v aplikaci telefonu. Je to jako když si v restauraci objednáte velké krevety na roštu a oni  vám je přinesou pěkně rozpůlené, abyste se nemuseli párat s loupáním a pěkně si užívali. Proto také Nice koupil V2, protože jim bylo jasné, že  krevety všichni rádi loupané 🙂

 
Připravujeme nový motivační program pro ty z vás, kteří kromě montáží provozujete zásobování svého okolí automatizační technikou. Pojďte se přidat k silné skupině Nice, která přináší na trh bezdrátové nastavování motorů. Buďte chytří a buďte u KNX od začátku. Motory je možné vybavit moduly pro začlenění do KNX i dodatečně.

Zaváděcí nabídka startuje už ve 46.týdnu. Buďte u toho od úplného začátku !

Kontaktujte naše obchodníky nebo nám prostě napište na chat nebo na info@technopark.cz a staňte se součástí největší obchodní sítě automatizační techniky.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek