13. října, 2021 v sekci Aktuality

Série stropních motorů LEV se úspěšně prosadila u mnohých instalačních firem a techniků. Když jsme ji uváděli, psali jsme, že jsou motory LEV vytvořeny lidmi, kteří vyrábí vrata a že lze předpokládat, že takové spojení bude přát výrobku, který má všechny předpoklady potěšit uživatele. Kupodivu se tato charakteristika beze zbytku vyplnila. Tyto motory je možné vybrat k vratům na našem nabídkovém portále motorius.cz

A je třeba si říct, že výrobky jsou to mimořádně kvalitní. Chceme se s Vámi podělit o následující příběh, který mluví za vše.

Ovšem na začátku je třeba si říct nějaké základní údaje, aby měl příběh vypovídající hodnotu. Motory LEV jsou v prodeji téměř celý jeden rok a počet dodaných kusů se blíží ke dvěma stům. První a zatím jedinou reklamaci jsme vyřizovali v září 2021. Jednalo se o poškozené vynutí transformátoru a motor tak nešlo uvést vůbec do provozu. Reklamace byla zdárně vyřízena, ale trvalo to nějakou dobu a my jsme si uvědomili, že potřebujeme mít po ruce nějaké náhradní díly, abychom mohli pružně reagovat v podobném případě. Kontaktovali jsme výrobce s žádostí, aby nám dodal nejčastěji dodávané náhradní díly. Výrobce nám na naši žádost odpověděl svojí žádostí, abychom mu dodali seznam dílů, které požadujeme. Zatracení byrokrati, řekli jsme si a odpověděli logicky, že evidujeme v tomto okamžiku jednu jedinou reklamaci a nedokážeme říct, které díly se nejčastěji porouchají a že se tudíž spoléháme na jejich statistiku. Přiznávám, že následující odpověď nás uzemnila. „Bohužel nemáme k dispozici žádnou statistiku, Vaše reklamace byla letos celkově první reklamací motoru řady LEV.“

😉😊😍🤗🥇👍💗

Když uvážíme, že Alutech vyrábí ročně více jak šestset tisíc vrat a že je řada LEV nejprodávanější, pak se jedná o zcela mimořádně kvalitní motory. Ano, neobsahují elektroniku, kterou je možné připojit k wi-fi, ale to lze zařídit mnohými externími přijímači – např. VA025 anebo SBP-01. Obdobné zkušenosti máme s trubkovými pohony POLAR, kdy se poruchovost počítá nikoli v procentech, ale v promilech. A mít u výrobku poruchovost 1-2 ‰ je prostě sen.

Nyní i k těmto motorům dorazilo zdražení, které proběhne k 16-10-2021. Ano, motory jsou vskutku velmi kvalitní, nicméně bychom informaci o zdražení přivítali poněkud v předstihu, nikoli 13-10-2021. To je ovšem pouze naše zbožné přání. Nové ceny jsme již implementovali do portálu motorius.cz, kde se tak v nových kalkulacích objeví nové ceny motorů LEV a příslušenství. Objednávky, které dorazí do 15-10-2021 do času oběda (12 hodin ), budou vyřízeny ve starých cenách. Poté již poběží objednávání v cenách nových. Abychom v tom nedělali zmatek a nerušili Vaše objednávky se starými cenami motorů, orientujte se prosím podle potvrzení, které od nás obdržíte ze skladu.

Jenom připomínám, že řada LEV vyšla designově z proslulého italského studia Pininfarina. Motor je lemován pásem osvětlovacích diod, které vkusně prosvětlí prostor garáže. Motor se líbí jak technikům po stránce technické a montážní, tak uživatelům po stránce vzhledové a uživatelské. Přidávám náhled motoru a rádiového ovladače.

 

LEV 500

LEV/DO4K

Tak ať dlouho slouží bez poruchy

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek