8. února, 2021 v sekci Aktuality

Rozdělení potisku vrat

U digitálního potisku vrat máme zaveden doslova dvojí metr. Individuální potisk na přání, kdy si můžete na vrata přenést snímek své jachty, motorky, svého oblíbeného místa, vyhlídky, zvířecího miláčka, …. čehokoliv, je nasnadě. Druhou roli hrají přednastavené šablony dřevodekorů, kamenodekorů, cihel a kovu, které se těší určité širší popularitě, bývají častěji používány a jsou cenově zvýhodněny, protože s nimi není žádná další práce.

Nový dřevodekor

výroba zařazuje do nabídky šablon další dřevodekory, protože odpovídají používaným stavebním materiálům a řešením a mohou se hodit i Vám.

Klasický winchester

Nové dekory betonu

výroba zařazuje do nabídky šablon další moderní kamenodekory, resp. dekory betonu, protože odpovídají používaným stavebním materiálům a řešením a mohou se hodit i Vám.

Světlý beton Mokrý beton Beton Antik

Nové šablony do vzorkovníku

v těchto dnech jsme zahájili distribuci těchto dvou nových dřevodekorů na doplnění stávající kolekce, kterou již máte k dispozici pro své klienty.

Pokud demonstrační vzorkovník nemáte a máte o něj zájem, kontaktujte prosím ing. Kratofila na uvedených telefonech https://technopark.cz/kontakty/.

Třeba přijde vhod i Vám. Dekory se tisknou na obrovské průmyslové tiskárně přímo na panely, nejedná se tedy o žádné folie.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek