31. srpna, 2020 v sekci Aktuality

Dokončili jsme překlady

V těchto dnech jsme dokončili překlad aplikací Nice Welcome pro IT4WIFI a CORE a MyNicePro k ProView. Zejména druhá aplikace obsahuje obrovské množství textů, vysvětlivek, hlášení a nápověd. Až bude letos zahájen prodej příslušného produktu, bude k němu již čeština dostupná. Tyto překlady nedělá žádný e-shop, ani žádný prodejce, ty děláme my v Technoparku.

IT4WIFI CORE

A připravujeme školení

k těmto výrobkům, které významným způsobem zasáhnou do života každého technika zabývajícího se výrobky NICE, připravujeme série školení, kde se naučíte s novými programátory a výrobky zacházet a používat jejich sofistikované rozhraní. A jen dodáváme,  že to tentokrát bude skutečně masakr, hafo cool, prostě jízda!

Pro-View pro opravdové profesionály

až přijde čas, pořiďte si nový programátor od Technoparku a připojte se ke školením, které budou pořádány našimi techniky, kteří překlad implementovali a kteří Vás dokážou naučit rychle se sžít s tímto neskutečným nástrojem. S pomocí tohoto programátoru dokážete nastavit všechny řídící jednotky Nice s BUS T4 vstupem, naprogramovat vysílačky (včetně BiDi a LoRa), přenášet nastavení z aplikace do aplikace. Naučí Vás provádět nastavení jednotky na dálku z Brna do Prahy, přidání vysíleček na dálku, apod.

Pro-View si vytváří kolem sebe separátní wi-fi síť s dosahem cca 20 m, ke které se připojíte se svým chytrým telefonem třeba z vozidla … a dál je to jako pohádka.

Se zařízením od Technoparku budete mít školení zdarma.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek