9. dubna, 2019 v sekci Aktuality

Zákazník chce automatizovat bránu ve své městské vile, ale má všude mramor a při kabeláži na nějaké fotočlánky nikdo nemyslel. Tragédie! Ale jen do včerejška. Dnes Vám Nice přináší nový model bezdrátových bateriových fotočlánků EPMOW.

K připojení EPMOW je zapotřebí miniaturní adaptér IBW (18 x 33 x 40 mm), který je použitelný pouze pro řídící jednotky s technologií BlueBus (což je drtivá většina všech řídících jednotek Nice). Ke každému adaptéru IBW lze bezdrátově napárovat až 7 podobných zařízení. Nice totiž vyrábí řadu doplňků s bezdrátovou technologií, ale protože mají napájení pomocí zabudovaných malých solárních panelů, neuvedli jsme je do prodeje, protože v naší zeměpisné šířce sluníčko po celý rok prostě nesvítí dostatečně. 1 pár bezdrátových fotočlánků EPMOW představuje jedno takové zařízení.

V každém z fotočlánků o rozměrech 105 x 50 x 40 mm (kde 40 je hloubka) je 3V lithiová baterie typu CR123, která dle výrobce při 10 cyklech denně vystačí na rok provozu.

Výrobek bude postupně začleněn do většiny průvodců v nabídkovém portálu motorius.cz. A samozřejmě je již k dispozici v našem eshopu, kde jsou fotočlánky i potřebný adaptér. Zde je originální datasheet v pdf.

TECHNOPARK
Stanislav Ryšánek