Máte dotazy?

+420 541 423 011

Více o předokeních žaluziích

Předokenní žaluzie jsou jedinečným  pomocníkem při stínění oken i velkých prosklených ploch.

 • Úspory energie, stíní proti slunci a šetří tak energii na chlazení.
 • Úspory tepla, chrání okno před zimním větrem a chladem.
 • Mechanická ochrana proti větru, prachu i zlodějům.
Cetta 80_1

Venkovní žaluzie Cetta 50 je univerzálním typem exteriérové žaluzie, kterou lze použít i pro interiér.

Exteriérová žaluzie Cetta 65, s lamelami ve tvaru písmene „C“ o šíři 6,5 cm, je velmi oblíbená a žádaná. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru a jsou podpůrným prvkem pro zabezpečení domu proti vloupání.

Venkovní žaluzie Setta 65 představuje špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu.

Venkovní horizontální žaluzie Zetta 70 je spolu s venkovní žaluzií Zetta 90 technologicky nejvyspělejší žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Cetta 80 je nejpoužívanějším typem ve venkovním stínění, Díky svému vzhledu jsou vhodné zejména pro rodinné domy.

Exteriérová žaluzie Zetta 90 je technologicky nejvyspělejší venkovní okenní žaluzie v oblasti exteriérové stínící techniky, vhodná k zastínění rodinných domů i administrativních budov.

Venkovní žaluzie Setta 90 představuje špičku ve venkovním zastínění z pohledu účelnosti a designu. Lamely ve tvaru písmene „S“ šíře 90 mm vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu.

Úspory tepla při chlazení i vytápění

 • Úspory energie při snížené potřebě využití systémů klimatizace. Stínění pomocí žaluzií  při slunných dnech se významně podílí na úsporách elektrické energie potřebné na provoz klimatizace.
 • Tepelné ztráty v zimním období způsobené větrem se nemalým procentem podílejí na celkových  tepelných ztrátách okny. Zatažené žaluzie vytvářejí vzduchovou mezeru mezi oknem a žaluzií,  přispívají tak  k udržení stabilní teploty u vnějšího skla okna s šetří náklady na vytápění.

Ochrana před sluncem

 • Díky umístění vně oken a naklápění lamel, zajišťují žaluzie příjemné chladné prostředí o horkých letních dnech. Stín vytváří ochranu záclon, nábytku a koberců proti vyblednutí barev v důsledku ultrafialových paprsků slunečního záření.

Ochrana soukromí i majetku

 • Zatažená žaluzie vytváří dodatečnou ochranu před násilným vniknutím, není sice pevná jako roleta, ale je vyrobena z ocelového plechu.
 • Pokud si chcete uvnitř svého domu či přízemního bytu vytvořit nerušenou atmosféru anebo na noc či po dobu fotbalového zápasu zakrýt okenní plochu, pak jsou žaluzie rozhodně váš spolehlivý spojenec.

Ochrana proti počasí

 • Žaluzie  jsou umístěny vně před oknem a působí jako oken před deštěm, sněhem, kroupami, větrem a prachem. Letící předměty zachycené větrem nepoškodí vaše okna.
Cetta 65_4
Cetta 80_12
Zetta 70_1
Cetta 80_11

Dálkové ovládání

 • Nabídka pohonů s dálkovým ovládáním mění zavedené zvyklosti při instalaci žaluzií a rolet. Nemusíte připravovat složitou kabeláž pro mnoho tlačítek, ale stačí vám několik vysílačů ve tvaru vypínače umístěných v interiéru. Můžete mít pod kontrolou celý dům v jednom ovladači.
n_ppl0153ob_ovladace
Cetta 65_1

Moderní vzhled

 • Podélná struktura žaluzií dává fasádám moderní vzhled. Tvar lamel a výběr viditelných nebo zaomítacích (ukrytých boxů) tvoří nadčasový prvek domů nebo kancelářských budovy. Lze je montovat jak do otvoru, tak na otvor.

Kvalitní  povrchová úprava

 • Lamely i boční vedení prochází kvalitním lakováním, které dává žaluziím dlouhodobou barevnou stálost a antikorozní odolnost. Nabídka barev bez příplatku je široká.

Spolehlivost

 • Spolehlivý pohon, systém uchycení žaluzie nad oknem, kovové vedení lamely ve vodících lištách spolu s gumovým proužkem na každé lamele a kvalitním materiálem zavěšovacích pruhů, vytvářejí spolehlivý výrobek, který vám bude sloužit  mnoho let bez poruch a nutnosti servisu.
Zetta-70_5
Zetta 70_6

Bezpečnost a  komfort

 •  Nabízíme kontrolní čidla rychlosti větru i teploty interiéru . Pokud se přižene  silný vítr nebo se v interiéru zvedne teplota, čidla automaticky dálkově zařádí vše potřebné.
 • Pokud nepožadujete pohon, je možné vybavit žaluzie ručním klikovým mechanismem.

.

Technické parametry

Lamela (šířka)  Min. šířka Max. šířka Max. výška
mm
C 50 (50 mm) 400 3150 3000
C 65 (65 mm) 600 4000 4000
S 65 (65 mm) 600 4000 4000
Z 70 (70 mm) 600 4000 4000
C 80 (80 mm) 600 4000 4000
Z 90 (90 mm) 600 4000  4000
S 90 (90 mm) 600 4000  4000
Technické třídy zatížení větrem – na dotaz
Prov široká prosklení lze stínění  sestavit z několika samostatných žaluzií

Související produkty