Elektronik pro opravy DPS

Nabízíme různorodou práci nejen na opravách desek plošných spojů – různého provedení, stáří i výrobců.  Budete opravovat řídící jednotky, komunikovat se zákazníky, které určitě potěší, že jim výrobek opravíte a že nebudou muset kupovat nový. Práce vyžaduje fištróna a bude Vás bavit a výsledky sami hned uvidíte a budete se s nimi setkávat po dlouhé roky. Pojďte dělat věci, na které budete hrdí a kterými se můžete chlubit svým přátelům a známým.

Náplň práce:

  • opravy řídících jednotek (desky plošných spojů), montáž různorodé automatizační techniky, opravy a servis v rámci Brna a okolí.

Očekáváme:

  • vyhláška 50 § 6
  • vzdělání technického zaměření
  • technická zdatnost, předpoklad učit se novým věcem
  • organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost – flexibilita, aktivita a připravenost k vyššímu pracovnímu nasazení
  • ŘP skupiny B.

Výhodou jsou znalosti:

  • znalost některého ze světových jazyků

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • pracovní doba bez víkendů a směn
  • výdělek až 40.000 Kč
  • zázemí stabilní české firmy (25 let)
  • práci v přátelském kolektivu
  • zaměstnanecké výhody, stravenky, diety, penzijní připojištění po 5-ti letech u firmy a další

Termín nástupu: Ihned

Kontakt:

Ing. Roman Mlenek

E-mail: roman.m@technopark.cz

Tel.: 602 712 679

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roman.m@technopark.cz.