SERVISNÍ TECHNIK

Nabízíme různorodou tvořivou práci, jejíž výsledky sami hned uvidíte, budete podporou svým kolegům i zákazníkům.

Náplň práce:
• montáž různorodé automatizační techniky, opravy a servis v rámci Brna a okolí.

Očekáváme:
• vzdělání technického zaměření
• technická zdatnost, předpoklad učit se novým věcem
• vyhláška 50 § 6
• organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost a samostatnost – flexibilita, aktivita a připravenost k vyššímu pracovnímu nasazení
• ŘP skupiny B.

Výhodou jsou znalosti:
• svařování a v oboru opravárenství automatizačního zařízení.

Nabízíme:
• práci na HPP
• zázemí dynamické české firmy
• práci v přátelském kolektivu
• zaměstnanecké výhody, stravenky, diety, penzijní připojištění po 5-ti letech u firmy a další

Termín nástupu: Ihned

Kontakt:
Ing. Roman Mlenek
E-mail: roman.m@technopark.cz
Tel.: 602 712 679

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roman.m@technopark.cz.

PRODUCT MANAGER – obchodník

• péče o stávající zákazníky ve svěřeném regionu a hledání nových, péče o produkty
• propagace a prodej velkoobchodním partnerům

Očekáváme:
• technicky zdatného obchodníka
• praxe v automatizační technice výhodou (nikoliv podmínkou)
• ŘP sk. B nutností

Nabízíme:
• mobil, notebook a osobní automobil (i k osobním účelům)
• možnost seberealizace
• zaměstnanecké výhody
• výuku jazyků, stravenky, a další
• mzda: neomezena, závisí na dosažených výsledcích

Kontakt:

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte! Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: roman.m@technopark.cz.